

| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Frequency | 6.7458 MHz |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Operating Mode | Fundamental |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Tray |
| Drive Level | 500 µW |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
Stock: 1777
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09062
Ext.Price$0.09062
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09062 | $0.09062 |
| 10 | $0.08094 | $0.80940 |
| 50 | $0.07229 | $3.61450 |
| 100 | $0.06600 | $6.60000 |
| 500 | $0.06026 | $30.13000 |
| 1000 | $0.05502 | $55.02000 |
| 3000 | $0.05023 | $150.69000 |
| 5000 | $0.04586 | $229.30000 |
